پایگاه خبری دست دوز - خبر اقتصادی

پایگاه خبری دست دوز - خبر اقتصادی

 

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در دو ماهه اول امسال، از بین ۲۸ کالای منتخب صنعتی، تولید ۲۳ کالا نسبت به ماه مشابه سال قبل بین ۰.۴ تا ۴۵.۵ درصد افزایش یافته و تولید روغن که در سال گذشته با مشکلات جدی مواجه بود، بالاخره از میزان مصرف پیشی گرفته است.

 

 

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی گفت: بیش از ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات در قالب ۱۰۰ طرح صنایع‌دستی و تسهیلات کرونایی در قالب ۸۲۴ طرح به صنعتگران استان خراسان رضوی طی یک‌ سال گذشته اعطا شده است.

 

 

دبیرکل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه ۹۸ درصد بنگاه‌های ایران در بخش تولید، توزیع و خدمات بنگاه‌های کوچک و متوسط یا SME ها هستند، تاکید کرد که که بزرگترین مشکل این بنگاه‌ها برای توسعه صادرات و حضور در بازارهای صادراتی، جمع‌آوری اطلاعات بازار و نیز تحقیقات بازار است.

 

رئیس کل دادگستری مازندران از احیای صنایع چوب و کاغذ این استان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

 

کنفدراسیون نساجی و پوشاک اروپا (Euratex) هشدار داده که جبران عوارض ناشی از بحران کووید- ۱۹ ممکن است به دلیل آشفتگی های اخیر در زنجیره تامین (مثل افزایش قیمت مواد اولیه و هزینه های حمل و نقل) و بروز مشکلات سیاسی در کشورهای اصلی تامین کننده، به خطر بیافتد.

 

انتظار می رود اندازه بازار جهانی چرخ خیاطی صنعتی در سال ۲۰۲۷ به ۳۹۶۴ میلیون دلار برسد و رشد متوسط سالانه معادل ۵.۳٪ از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۷ را تجربه کند.

 

 

بهترین طراحان و برندها، بین آنچه که به ما به آن نیاز داریم و آنچه که خواست ماست، تعادل کاملی را ایجاد می کنند.بررسی مسئله فقر و میزان حقوق دریافتی در صنعت مد - مد, صنعت مد, صنعت پوشاک, تجارت منصفانه

 

 

شرکتهای تایوانی در سالهای اخیر به طور فزاینده ای در صنایع پوشاک و منسوجات و کفش ویتنام سرمایه گذاری کرده اند تا از فرصت های ارائه شده توسط قراردادهای تجارت آزاد (FTA) که امضا کرده است ، استفاده کنند. به طور معمول ، آنها به دلیل مزایای مربوط به بازار و حمایت از صنایع در منطقه اقتصادی کلیدی جنوبی ویتنام شامل شهر هوشی مین و استانهای Binh Duong و Dong Nai key سرمایه گذاری کرده اند.

 

 

امروزه بسیاری از افراد در حال شروع کسب و کاری کوچک در زمینه تولید پوشاک هستند. ممکن است شما نیز یکی از آنها باشید. با وجود اینکه راه اندازی یک کارخانه کار نسبتاً آسانی است، اما اداره آن با یک بودجه مشخص کار بس دشواری به نظر می آید. در ضمن در یک مجموعه کوچک، کنترل هزینه تولید به منظور مدیریت جریان پول بسیار مهم است.