پایگاه خبری دست دوز - خبر اقتصادی

پایگاه خبری دست دوز - خبر اقتصادی

عضو هیئت مدیره انجمن صنایع چرم ایران گفت: صنعت چرم در کشور از ظرفیت بالایی برای ارزآوری، کارآفرینی و اشتغال افزایی برخوردار است.

براساس تحقیقات شرکت ایرلندی Penneys ، نسل Z بیش از هر گروه سنی دیگری به تعمیر لباس های خود علاقه دارند و 77% از آنها متذکر شده اند که در 18 ماه گذشته لباس های خود را تعمیر کرده اند. در مقام مقایسه، تنها 36% از افراد 25 تا 34 ساله و 45% افراد 35 تا 44 ساله اعلام کرده اند که در این مدت لباس های خود را تعمیر نموده اند.

معاون هماهنگی امور استانی استانداری تهران از تعطیلی تمامی ادارات، مقاطع تحصیلی، مهدهای کودک استان تهران به‌جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند برای فردا دوشنبه 13 تیرماه خبر داد.

 

قطعاً یک بالش خوب تاثیر زیادی در خواب خوب و آرام دارد. اما اگر بالش های خود را به درستی تمیز نکنید؛ دیگر نمی توانید به عنوان یک تکیه گاه مناسب در هنگام خواب روی آنها حساب باز کنید.

 

حدود ۲ هزار و ۶۵۳ تن انواع پشم وارد کشور می‌شود که از لحاظ ارزی تقریبا ۱۶ میلیون دلار می‌شود.

 

 

امروزه بسیاری از افراد در حال شروع کسب و کاری کوچک در زمینه تولید پوشاک هستند. ممکن است شما نیز یکی از آنها باشید. با وجود اینکه راه اندازی یک کارخانه کار نسبتاً آسانی است، اما اداره آن با یک بودجه مشخص کار بس دشواری به نظر می آید.

 

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با بیان اینکه دفتر مدیریت، تامین و تنظیم بازار و دفتر پژوهش و فناوری در تمام دفاتر پخش شده، گفت: مرکز برنامه ریزی دخانیات با دفتر صنایع غذا و دارو ادغام شده و مرکز ملی فرش نیز به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منتقل خواهد شد.

 

به گفته عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک بخش قابل توجه بازار داخل دست تولیدکنندگان نیست، بلکه دست شبکه غیرقانونی و غیررسمی است.

 

مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی از رشد ۱۲۷ درصدی اشتغال کارگاهی در زندان‌های استان خبر داد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی از ایجاد ۱۹ هزار و ۲۴۰ فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان استان در سال گذشته خبر داد.