پایگاه خبری دست دوز - سرمایه گذاری تایوان در صنعت پوشاک و نساجی ویتنام Taiwanese invest in Vietnam's garment textile sectors

سرمایه گذاری تایوان در صنعت پوشاک و نساجی ویتنام Taiwanese invest in Vietnam's garment textile sectors

 

 

شرکتهای تایوانی در سالهای اخیر به طور فزاینده ای در صنایع پوشاک و منسوجات و کفش ویتنام سرمایه گذاری کرده اند تا از فرصت های ارائه شده توسط قراردادهای تجارت آزاد (FTA) که امضا کرده است ، استفاده کنند. به طور معمول ، آنها به دلیل مزایای مربوط به بازار و حمایت از صنایع در منطقه اقتصادی کلیدی جنوبی ویتنام شامل شهر هوشی مین و استانهای Binh Duong و Dong Nai key سرمایه گذاری کرده اند.

*سارا مهرابی

به گزارش دست دوز نیوز، وانگ ون یوان ، رئیس فدراسیون ملی صنایع چین و تایوان می گوید ویتنام مقصد سرمایه گذاری است که تایوان در استراتژی توسعه خود هدف قرار داده است و می خواهد در صنایع نساجی ، پوشاک ، کفش و صنایع پشتیبانی سرمایه گذاری کند. بر اساس یک گزارش رسانه ویتنامی ، شرکت نساجی Hung Nghiep Formosa Dong Nai ، که در سال ۲۰۰۱ تأسیس شد و سرمایه گذاری آن به ارزش ۱.۶ میلیارد دلار است ، می گوید ویتنام نیروی کار ماهر و مقرون به صرفه ای ارائه می دهد و از قوانین تجارت آزاد ​​خود سود می برد.

Polytex Far Eastern Viet Nam برای تولید مواد اولیه مانند نخ پنبه و پلی استر در منطقه صنعتی Bau Bang Binh Duong برنامه ریزی کرده است. بیش از ۲۷۴ میلیون دلار در مرحله اول آن سرمایه گذاری شده است و کل سرمایه گذاری ثبت شده ۷۶۰ میلیون دلار است. همچنین غول تایوانی دیگری به نام Tainan Spinning Company Ltd. سرمایه گذاری خود را در کارخانه ریسندگی Long Thai Tu در منطقه صنعتی Long Khanh در دونگ نای به ۱۰۰ میلیون دلار افزایش داده است.

 

اشتراک این مطلب

نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.