پایگاه خبری دست دوز - اندازه بازار جهانی چرخ خیاطی صنعتی در سال ۲۰۲۷ به مرز ۴ میلیارد دلار می رسد

اندازه بازار جهانی چرخ خیاطی صنعتی در سال ۲۰۲۷ به مرز ۴ میلیارد دلار می رسد

 

انتظار می رود اندازه بازار جهانی چرخ خیاطی صنعتی در سال ۲۰۲۷ به ۳۹۶۴ میلیون دلار برسد و رشد متوسط سالانه معادل ۵.۳٪ از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۷ را تجربه کند.

*علی خوشنام

به گزارش دست دوزن یوز، چرخ خیاطی صنعتی برای تولید پوشاک آماده و سایر تولیدات نساجی استفاده می شود محصولاتی مانند روکش اتومبیل ، تودوزی و مبلمان. چرخ خیاطی های صنعتی به طور خاص برای استفاده در محیط کارخانه طراحی شده اند و کارایی بالایی نسبت به چرخ خیاطی های خانگی معمولی دارند. علاوه بر این ، انواع مختلف چرخ خیاطی صنعتی برای انجام نوع خاصی از کوک ها در دسترس هستند. علاوه بر این ، چرخ خیاطی های صنعتی با موتورهای قدرتمند خارج از بدنه ساخته شده اند که باعث می شود آنها بتوانند برای ساعت های طولانی کار کنند.
گسترش صنایع پوشاک و کفش به عنوان عامل اصلی بازار جهانی چرخ خیاطی صنعتی عمل می کند. صنعت پوشاک از روند مد در حال تغییر که توسط رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک و اسنپ چت تبلیغ می شود بسیار تاثیر گرفته است. علاوه بر این تمایل مصرف کننده به پوشاک ارزان قیمت و آماده فروش پوشاک و کفش از طریق خرده فروشی های آنلاین را گسترش داده است. این عوامل به طور قابل توجهی به رشد صنایع پوشاک و کفش کمک می کنند ، که به نوبه خود باعث رشد بازار چرخ خیاطی صنعتی می شود. علاوه بر این ، افزایش تولید انبوه لباس که به آن مد سریع نیز می گویند به دلیل توسعه زنجیره تأمین و افزایش هزینه های مصرف کننده برای لباس ، تقاضا برای تولید در مقیاس بزرگ را افزایش داده است. اگرچه چین در تولید و صادرات منسوجات در سطح جهانی پیشتاز بوده است اما سایر کشورهای آسیایی مانند ویتنام و بنگلادش در تولید و صادرات پوشاک در سال های اخیر محبوبیت زیادی یافته اند. این امر تقاضای زیادی برای چرخ خیاطی صنعتی از این کشورها را ایجاد کرده است و پیش بینی می شود رشد صنعت را در سطح جهانی تحریک کند.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها
نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.