پایگاه خبری دست دوز - خبر بین الملل

پایگاه خبری دست دوز - خبر بین الملل

 

 

بزرگترین خرده فروش آنلاین چین یعنی JD.com، پس از امضای توافق نامه همکاری با Namshi که پلتفرم ارائه دهنده مد و لایف استایل متعلق به مراکز خرید Emaar دبی است، وارد بازار خاورمیانه می شود.

 

 

اجرای سفارش صادرات پوشاک برخلاف آنچه به نظر می آید، اصلاً کار آسانی نیست. بازارپرداز پوشاک از زمان دریافت سفارش تا زمان حمل آن با چالش های زیادی مواجه می شود. اگر بازارپرداز دقیقاً بر اجرای سفارش نظارت داشته باشد، می تواند ضمن حل مشکلات، سفارش را نیز به موقع حمل کند.


هدف اصلی بازارپرداز پوشاک در بازارپردازی به دست آوردن سود برای شرکت متبوعش است.

 

انجمن صادرکنندگان پوشاک استانبول (IHKIB) به این نتیجه رسیده که بخش پوشاک ترکیه و یکپارچه سازی عمودی آن می تواند در دنیای پس از شیوع همه گیری بیشتر معروف شود.

 

 

واردات به خرید کالا از یک کشور خارجی گفته می شود. رویه های وارداتی تجاری یا رویه های وارداتی از یک کشور به کشور دیگر متفاوت است؛ این رویه ها به سیاست های وارداتی، الزامات قانونی و آداب و رسوم کشورهای مختلف بستگی دارند. تقریباً در تمام کشورهای جهان، کنترل واردات پوشاک در دست دولت هاست.

 

 

مشتریان همزمان با بازگشایی جهان، لباس های کهنه شان را دور می ریزند، ماسک های خود را از روی صورت بر می دارند و از انزوا خارج می شوند؛ آنها خود را برای رویارویی با سال ۲۰۲۱ (که امیدوارم آسان تر از نیمه دوم سال ۲۰۲۰ باشد) آماده می کنند. در این مرحله نوبت به خرده فروشان می رسد؛ با توجه به تغییر کردن نیازهای مصرف کنندگان، آنها باید چه ترندهایی را به بازار معرفی کنند تا مورد مقبولیت مشتریان قرار بگیرند؟

 

 

 

در سال ۱۷۶۹، مخترع انگلیسی به نام سر ریچارد آرکریت (Sir Richard Arkwright) با استفاده از چندین دوک نخ ریسی یک سیستم مکانیزه برای ریسیدن پنبه و تبدیل آن به نخ ابداع کرد. به دلیل اینکه این ماشین آلات سریعاً تغییر کرده و توسط نیروی آب به حرکت در آمدند، به ماشین ریسندگی آبی (water frame) مشهور شدند.

 

 

صادرات محصولات صنعتی جهان در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰، ۲۷ درصد کاهش یافته است. این میزان انقباض ۲۳ درصد بیشتر از بحران جهانی ۲۰۰۸ بود.

 

 

فروشگاه های آنلاین پوشاک در هند در حال خود آرایی هستند. بسیاری از بازیگران بزرگ عرصه مد مانند فروشندگان جزء و طراحان مستقل در بازار آنلاین حضور دارند. در حال حاضر کسب و کارهای اینترنتی نه تنها به فروش لباس های آماده به صورت آنلاین روی آورده اند، بلکه تجارت پوشاک به شکل های مختلفی صف آرایی کرده تا بتواند تجربه جدیدی را برای مصرف کنندگان نهایی فراهم کند.

 

 

چارم راماندالا (Charm Rammandala)، بنیانگذار مؤسسه IGlobal Sourcing که در بوستون ایالات متحده واقع شده است؛ به واسطه سال ها تجربه در حوزه صنعت پوشاک و نساجی، به خوبی از ظرفیت ها و قابلیت های این صنعت در کشورهای مختلف جهان آگاه است. وی در این مطلب در خصوص صنعت پوشاک چین از زبان خودش، تجربیاتش را برای ما بازگو می کند.

صفحه1 از5