پایگاه خبری دست دوز - چند رسانه ای
پنج شنبه, 11 اسفند 1401 ساعت 20:56

ششصدمین شماره مجله فیلم منتشر شد

ششصدمین شماره ماهنامه فیلم در آستانه نوروز 1402 منتشر شد.

سه شنبه, 02 اسفند 1401 ساعت 20:11

شماره 599 مجله فیلم منتشر شد

شماره 599 مجله فیلم منتشر شد

 

 شماره 598 مجله فیلم ، ویژه نامه جشنواره فیلم فجر منتشر شد.

شماره دی ماه 597 مجله فیلم منتشر شد. در این شماره مجله سینمایی فیلم گفت‌وگوی اختصاصی با « دیوید کراننبرگ » با عنوان: «امیدوارم با ساخت فیلم در آینده، جنایات بیشتری مرتکب شوم» را می خوانید. این نشریه در سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار دارد.

در شماره آذر (۵96) مجله سینمایی فیلم گفت‌وگوی اختصاصی با ژولیت بینوش را می خوانید. این نشریه در سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار دارد.

شماره آبان (۵95) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و در سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار دارد.

شماره مرداد ماه (۵92) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

چهارشنبه, 28 ارديبهشت 1401 ساعت 08:43

شماره خرداد ماه ماهنامه فیلم منتشر شد

شماره خرداد ماه (۵90) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و از چند روز دیگر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

 

اثرات مداد شمعی روی لباس شما به چشم می خورد؟ حتماً کسی اشتباهاً به جای کاغذ، لباس هایتان را رنگ کرده است؛ اما در هر صورت نگران نباشید چون ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که چگونه می توانید اثرات مداد شمعی را از روی لباس های خود پاک کنید. قبل از اینکه وارد بحث شویم؛ باید مطمئن شوید که این لباس ها را در ماشین لباسشویی نیانداخته اید. مداد شمعی با موم ساخته می شود؛ پس باید لباس ها قبل از انداخته شدن به ماشین لباسشویی تمیز شوند.

شماره اسفند ماه (۵۸۸) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و از چند روز دیگر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

صفحه1 از3