پایگاه خبری دست دوز - چند رسانه ای
یکشنبه, 19 بهمن 1399 ساعت 08:48

سه روش جهت تعیین کیفیت ماسک ها

 

با ایجاد بیماری همه گیر جهانی، هرگز نیاز به ماسک زدن و حفاظت شخصی تا به این اندازه اهمیت نداشته است. هر چند که ممکن است همه ماسک ها شبیه هم باشند اما کیفیت آنها قطعاً با هم تفاوت دارد. واقعاً چگونه متوجه می شوید که آیا ماسک ها قادرند شما و دیگران را از خطر سرایت ویروس محافظت کنند؟

 

 

فرآیند رنگرزی تحت تاثیر سه عامل، یعنی رنگینه، الیاف و محلول رنگی قرار می گیرد. هر سه عامل توسط موارد مستقلی کنترل می شوند که خود بر روش رنگرزی تاثیر می گذارند. رنگینه باید در آب قابل حل باشد تا بتوان منسوجات را با آن رنگ کرد. ماهیت رنگینه ها به گونه ای است که به واسطه تداخلات شیمیایی قابل حل شدن هستند.

 

 

به گزارش دست دوز نیوز، دنیم (Denim) به عنوان یکی از اجزای اصلی لباس های تولیدی که ما هر روز آنها را می پوشیم، شناخته می شود. دنیم به دلیل شیکی و راحتی که دارد، برای موقعیت های گوناگون زیادی مناسب است و رابطه خوبی با صنعت پوشاک دارد. تجارت دنیم، مدت های زیادی یکی از کسب و کارهای پر رونق بوده و هنوز هم یکی از حامیان اصلی صنعت مد به شمار می آید. فرآیند تولید دنیم بسیار پیچیده و جالب است و پیش از آنکه بتوانیم یک جفت شلوار جین جدید را بپوشیم، باید کارهای بسیاری انجام دهیم. ما در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به مراحل گوناگون تولید دنیم بیندازیم و همه جنبه های آن را بررسی نماییم تا تصویر کاملی به شما در مورد چگونگی تولید شلوارهای جین با کیفیت ارائه دهیم.

آموزش عروسک سازی | ساخت عروسک روسی | دوخت عروسک ( مراحل دوخت کفش )

سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 13:52

آموزش دوخت ماسک پارچه ای

آموزش دوخت ماسک پارچه ای

 آموزش هنر چرم دوزی؛ حکاکی روی چرم با لیزر و هویه ( انتقال طرح روی چرم)

25 ترفند جالب برای دوخت لباس دست دوز بچه گانه از لباس های بزرگ

آموزش دوخت یک مدل مچ آستین زیبای دست دوز

شنبه, 30 فروردين 1399 ساعت 11:37

آموزش دوخت ماسک دست دوز در خانه

آموزش دوخت ماسک پارچه ای در منزل

دوشنبه, 28 بهمن 1398 ساعت 14:11

ویدیو رسمی معرفی نمایشگاه ایتما ۲۰۱۹

نمایشگاه ماشین‌آلات نساجی بین‌المللی در سال‌های گذشته به یک نمایشگاه تجاری پیشرو در این صنعت تبدیل شده‌است.

صفحه1 از2