پایگاه خبری دست دوز - چند رسانه ای

در شماره آذر (۵96) مجله سینمایی فیلم گفت‌وگوی اختصاصی با ژولیت بینوش را می خوانید. این نشریه در سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار دارد.

شماره آبان (۵95) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و در سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار دارد.

شماره مرداد ماه (۵92) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

چهارشنبه, 28 ارديبهشت 1401 ساعت 08:43

شماره خرداد ماه ماهنامه فیلم منتشر شد

شماره خرداد ماه (۵90) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و از چند روز دیگر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

 

اثرات مداد شمعی روی لباس شما به چشم می خورد؟ حتماً کسی اشتباهاً به جای کاغذ، لباس هایتان را رنگ کرده است؛ اما در هر صورت نگران نباشید چون ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که چگونه می توانید اثرات مداد شمعی را از روی لباس های خود پاک کنید. قبل از اینکه وارد بحث شویم؛ باید مطمئن شوید که این لباس ها را در ماشین لباسشویی نیانداخته اید. مداد شمعی با موم ساخته می شود؛ پس باید لباس ها قبل از انداخته شدن به ماشین لباسشویی تمیز شوند.

شماره اسفند ماه (۵۸۸) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و از چند روز دیگر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با بیان اینکه دفتر مدیریت، تامین و تنظیم بازار و دفتر پژوهش و فناوری در تمام دفاتر پخش شده، گفت: مرکز برنامه ریزی دخانیات با دفتر صنایع غذا و دارو ادغام شده و مرکز ملی فرش نیز به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منتقل خواهد شد.

پنبه یکی از منسوجات پایه صنعت مد است. هر کمد لباس به احتمال زیاد تعداد زیادی از لباس های پنبه ای، اعم از ساده، رنگ شده و مخلوط را در خود جای داده است. پنبه الیافی طبیعی است که از گیاه پنبه مشتق می شود و قدمت استفاده از آن به هزاره پنجم قبل از میلاد برمی‌گردد.

دوشنبه, 18 مرداد 1400 ساعت 08:29

آزمون یکنواختی نخ Yarn Evenness Testing

یکنواختی نخ را می توان به عنوان تغییر در وزن یا ضخامت نخ در واحد طول آن تعریف کرد. یکنواختی نخ از طریق روش های زیر اندازه گیری می شود.

چهارشنبه, 16 تیر 1400 ساعت 12:56

کتاب پشت دیوار رویا

«پشت دیوار رویا» نام کتابی به نویسندگی «مسعود مهرابی» است. این کتاب در واقع سیاحت‌نامه‌ای برای جشنواره‌های جهانی فیلم است و شامل 9 بخش می‌شود که به ترتیب عبارت‌اند از:

صفحه1 از3