چاپ کردن این صفحه

اینجا خبری از مشتری کیف و کفش نیست

رئیس اتحادیه کیف و کفش در بجنورد گفت: هم اکنون بازار خرید نوروزی کیف و کفش در بجنورد بی رونق است و خبری از مشتری نیست.

به گزارش دست دوز، گودرزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اینکه متأسفانه قیمت کیف و کفش در حال حاضر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته است، ادامه داد: هم اکنون قیمت کیف و کفش چرمی خوب از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان، کفش چرمی معمولی ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان و قیمت کفش‌های پلاستیکی و … نیز از ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است.

گودرزی اظهار کرد: راه اندازی نمایشگاه خود یکی از عواملی است که سبب می‌شود تا بازار کیف و کفش در این شهر دیرتر از سردی خارج شود.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که در زمینه نمایشگاه با آن مواجه هستیم آن است که در وهله نخست نمایشگاه‌ها به صورت تخصصی برگزار نمی‌شود و از سوی دیگر برگزاری نمایشگاه سبب می‌شود، مردم برای خرید تا زمان راه‌اندازی نمایشگاه و بازدید از آن دست نگه دارند.

رئیس اتحادیه کیف و کفش در بجنورد تاکید کرد: راه اندازی نمایشگاه تخصصی در بجنورد همچون نمایشگاه کیف و کفش، نمایشگاه پوشاک، مواد غذایی و … یکی از ضروریات این شهر است چراکه با راه اندازی نمایشگاه‌های تخصصی تمام اعضای یک صنف می‌توانند در نمایشگاه حضور یابند و از سوی دیگر قیمت‌ها نیز متعادل خواهد شد.

وی توضیح داد: در نمایشگاه‌هایی که تمامی اصناف در آن حضور پیدا می‌کنند امکان حضور تمامی اعضا یک صنف در آن وجود ندارد.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب