پایگاه خبری دست دوز - شهروند خبرنگار

شماره تیر ماه 1400 ماهنامه سینمایی فیلم، شماره 583  منتشر شد. 

 

 

 

احتمالاً قدیمی ترین پارچه مورد استفاده توسط بشر، چرم بوده است. تجارت چرم یک صنعت جهانی چندین میلیارد دلاری است. تقاضا برای کالاهای چرمی رو به افزایش است، اما انتقاد از تاثیرات زیست محیطی آن نقل محفل کسانی است که به گزینه های تجدید پذیر علاقه مندند.

 

 

برآورد هزینه کارتن در بازارپردازی پوشاک اهمیت زیادی دارد. برآورد هزینه کارتن آن گونه که به نظر می آید کار سختی نیست. در این مقاله روشی آسان را برای محاسبه برآورد هزینه کارتن در صنعت پوشاک معرفی می کنیم.

 

 

یک اپراتور خیاطی در بخش تولید پوشاک نقش مهمی ایفا می کند. کارآیی اپراتورهای خیاطی تاثیر زیادی در افزایش تولید و تحویل به موقع سفارشات دارد. لذا با توجه به اهمیت این موضوع چند نکته را در جهت ارتقاء کارآیی اپراتورهای خیاطی یادآوری می کنیم.

 

 

در این مطلب قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم که چگونه برندهای پیشرو، اثرات زیست محیطی مرجوع کردن کالاهایشان را کاهش می دهند.

 

 

پرس حرارتی، ابزار ویژه ای است که به شما اجازه می دهد تا تصاویر را بر روی محصولات متنوعی مانند تی شرت پرس نمایید.

 

 

دستورالعمل های گام به گام برای تی شرت، کلاه و لیوان

امروزه طرح های متنوع و تقریبا نامحدودی برای طراحی تی شرت، کلاه و لیوان وجود دارد که نحوه استفاده از آنها چالش بر انگیز است. در ابتدا شما تنها به خرید یک دستگاه پرس حرارتی جهت آغاز سرمایه گذاری بر روی طرح های خودتان نیاز خواهید داشت.

 

 

شال گردن جزء اقلام ضروری کمد لباس مردانه به حساب می آید. وقتی خوش لباسی و در عین حال کاربردی بودن به صورت همزمان مهم باشند، همیشه انتخاب یک لباس کاملا متناسب آسان نخواهد بود.

 

 

پارچه های مناسب برای اسباب بازی های نرم یک المان کلیدی از وسایل جانبی خود ساخته برای کوچکترها محسوب می شوند. این پارچه ها در میان افرادیکه به دنبال ماسکوت های (mascots = نوعی عروسک شانس بیار یا بخت آور هستند که در فرهنگ های غربی برای دفع بلا و خطر به کار می روند) ایمن و اصیل هستند به یک گرایش ناخوشایند تبدیل گردیده اند، چون به مقبولیت بسیار زیادی در بازار احتیاج دارند.

 

 

در این مطلب قصد داریم تا به روش های ابتکاری برش الگو که توسط طراحان برای کاهش ضایعات پیش مصرف در زنجیره تامین منسوجات یا مد مورد استفاده قرار می گیرند، نگاهی بیندازیم.