پایگاه خبری دست دوز - شهروند خبرنگار

کتاب پوسترهای انقلاب، که شامل مجموعه‌ای از پوسترهای منتشر شده در ماه‌های پایانی سال 57 و پس از آن تا سال 1360 است در سال 1402 توسط نشر نظر منتشر خواهد شد.

 

 

اگر به دنبال خرید ورق خشک کن یا درایر شیت (Dryer Sheet) هستید، بهتر است به جای رفتن به یک فروشگاه و خرید هر چیزی که دم دست تان آمد؛ توصیه های ما را دنبال کنید تا خرید خوب و مناسبی داشته باشید. ورق های خشک کن انواع مختلفی دارند؛

 

 

هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از شستن لباس های خود متوجه شوید که آنها کوچک شده اند. تازه ماجرا زمانی بغرنج تر می شود که سعی کنید با کمک یک فرد دیگر لباس را بکشید. اما نیازی به نگرانی است؛ چون ما در این مطلب به شما می گوییم که چگونه می توانید لباس های خود را دوباره از هم باز کنید.

 

کپک ها نوعی قارچ هستند که در هر سطحی رشد می کنند. هاگ ها (تخم قارچ ها) در داخل و خارج از خانه یافت می شوند و در صورت وجود رطوبت به تکثیر خواهند پرداخت. این کپک ها نه تنها تاثیری منفی برای سلامتی انسان ها دارند؛ بلکه بوی شدید و ناخوشایندی نیز از خود ساطع می کنند.

ماهنامه سینمایی «فيلم» با انتشار شماره 587، همزمان با چهلمین جشنواره فیلم فجر، چهل‌ساله شد.

 

 

بر اساس آخرین مطالعه بازار اسمیترز، تا سال ۲۰۲۶ تقاضا برای منسوجات تولید شده با چاپ دیجیتال به شدت در حال افزایش و طی پنج سال آینده رشد سریعی خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان سرزمین طلای سفید است لذا با توجه به ظرفیت‌های استان در ریسندگی و بافندگی باید زنجیره تولید البسه از کشت پنبه تا تولید نخ و دوخت لباس در استان تکمیل شود.

شماره تیر ماه 1400 ماهنامه سینمایی فیلم، شماره 583  منتشر شد. 

 

 

 

احتمالاً قدیمی ترین پارچه مورد استفاده توسط بشر، چرم بوده است. تجارت چرم یک صنعت جهانی چندین میلیارد دلاری است. تقاضا برای کالاهای چرمی رو به افزایش است، اما انتقاد از تاثیرات زیست محیطی آن نقل محفل کسانی است که به گزینه های تجدید پذیر علاقه مندند.

 

 

برآورد هزینه کارتن در بازارپردازی پوشاک اهمیت زیادی دارد. برآورد هزینه کارتن آن گونه که به نظر می آید کار سختی نیست. در این مقاله روشی آسان را برای محاسبه برآورد هزینه کارتن در صنعت پوشاک معرفی می کنیم.