پایگاه خبری دست دوز - شهروند خبرنگار

 

 

برآورد هزینه کارتن در بازارپردازی پوشاک اهمیت زیادی دارد. برآورد هزینه کارتن آن گونه که به نظر می آید کار سختی نیست. در این مقاله روشی آسان را برای محاسبه برآورد هزینه کارتن در صنعت پوشاک معرفی می کنیم.

 

 

یک اپراتور خیاطی در بخش تولید پوشاک نقش مهمی ایفا می کند. کارآیی اپراتورهای خیاطی تاثیر زیادی در افزایش تولید و تحویل به موقع سفارشات دارد. لذا با توجه به اهمیت این موضوع چند نکته را در جهت ارتقاء کارآیی اپراتورهای خیاطی یادآوری می کنیم.

 

 

در این مطلب قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم که چگونه برندهای پیشرو، اثرات زیست محیطی مرجوع کردن کالاهایشان را کاهش می دهند.

 

 

پرس حرارتی، ابزار ویژه ای است که به شما اجازه می دهد تا تصاویر را بر روی محصولات متنوعی مانند تی شرت پرس نمایید.

 

 

دستورالعمل های گام به گام برای تی شرت، کلاه و لیوان

امروزه طرح های متنوع و تقریبا نامحدودی برای طراحی تی شرت، کلاه و لیوان وجود دارد که نحوه استفاده از آنها چالش بر انگیز است. در ابتدا شما تنها به خرید یک دستگاه پرس حرارتی جهت آغاز سرمایه گذاری بر روی طرح های خودتان نیاز خواهید داشت.

 

 

شال گردن جزء اقلام ضروری کمد لباس مردانه به حساب می آید. وقتی خوش لباسی و در عین حال کاربردی بودن به صورت همزمان مهم باشند، همیشه انتخاب یک لباس کاملا متناسب آسان نخواهد بود.

 

 

پارچه های مناسب برای اسباب بازی های نرم یک المان کلیدی از وسایل جانبی خود ساخته برای کوچکترها محسوب می شوند. این پارچه ها در میان افرادیکه به دنبال ماسکوت های (mascots = نوعی عروسک شانس بیار یا بخت آور هستند که در فرهنگ های غربی برای دفع بلا و خطر به کار می روند) ایمن و اصیل هستند به یک گرایش ناخوشایند تبدیل گردیده اند، چون به مقبولیت بسیار زیادی در بازار احتیاج دارند.

 

 

در این مطلب قصد داریم تا به روش های ابتکاری برش الگو که توسط طراحان برای کاهش ضایعات پیش مصرف در زنجیره تامین منسوجات یا مد مورد استفاده قرار می گیرند، نگاهی بیندازیم.

 

پرده های نقش دار (فرشینه)، که با پارچه تزئینی بافته شده است، طراحی آن در دوره بافندگی انجام میشود. به طور کلی، این نام برای هر نوع پارچه سنگین، دستباف، بافته شده، یا حتی گلدوزی شده، برای پوشش مبلمان، دیوارها، کف یا برای دکوراسیون و پوشاک مورد استفاده قرار گرفته است.

آموزش هنر چرم دوزی؛ حکاکی روی چرم با لیزر و هویه ( 0 تا 100 حکاکی با هویه )